Hliníková okna pro novostavby i rekonstrukce

Výrobky

Hodně lidí si hliníková okna a dveře spojuje především s moderní architekturou. Což je samozřejmě pochopitelné, protože hliníková okna nejsou na trhu tak dlouho jako například okna dřevěná. V současnosti dostává hliník prostor i pro rekonstrukce objektů s historickou hodnotou.

Jaké jsou důvody pro použití hliníkových oken při rekonstrukci?

Pokud jste se někdy v minulosti pustili do rekonstrukce objektu, tak moc dobře víte, jak náročná disciplína to je. Proto má smysl se při rekonstrukci domu zaměřit na kvalitní výrobky s dlouhou životností. V tu chvíli jsou hliníková okna jasnou volbou.

Okenní systémy heroal, které pro výrobu našich oken používáme, nabízejí několik typů profilů. Právě pro rekonstrukce doporučujeme typ profilu W 72 RL, který má lehce zaoblené hrany a dokonale tak zapadá do designu historických fasád. Všechny naše okenní profily mají speciální povrchovou úpravou hwr, která velmi dobře odolává náročným povětrnostním podmínkám. Barevnost profilu je možné přizpůsobit objektu a sladit i s dveřním systémem.

profil heroal W72 RL

Jaké jsou hlavní výhody hliníkových oken?

  • Energetická úspora díky specifickému tříkomorovému systému
  • Tvarová stálost i při kolísání teplot
  • Možnost velkých okenních formátů
  • Trvanlivost povrchové úpravy
  • Vysoká míra bezpečnosti proti vloupání

Na závěr bychom se s vámi rádi podělili o jednu speciální zakázku, kdy jsme do našeho hliníkového okenního profilu instalovali speciální a na míru vytvořenou skleněnou výplň. Vitráž pro patriota s dominantou Liberce, kterou zhotovili umělečtí skláři libereckého regionu. V jednom stavebním prvku se tak snoubí nové technologie a umění starých mistrů.

vitráž-hliníkový-okenní-profil

Sdílet článek

Další novinky