Investice do kvalitního výrobku se vyplatí

Výrobky

Navážeme na náš poslední článek, který jsme věnovali stabilitě našich pergol v nepříznivých klimatických podmínkách. Dnes bychom se s vámi rádi podělili o zkušenosti, o které nikdo z nás nestojí.

Možná by bylo zajímavé místo vysvětlujícího textu dát k přiloženým obrázkům tipovací otázku: Co vás napadá při pohledu na tuto záchranou akci? Pokud máte svůj tip, klidně nám ho pošlete na: web@batima.cz . Nicméně si troufneme tvrdit, že počet správných odpovědí by se blížil nule. Nechceme vás  napínat. A pěkně od začátku vám popíšeme, jak se tento příběh odehrál.

Bylo nebylo, v nejmenovaném městě žila v krásné přírodě rodina, která si chtěla dopřát pohodové chvíle pod přístřeškem. Vybírali z nabídek různých firem a obchodníků. Zvažovali výhody a nevýhody. Nakonec rozhodla nízká pořizovací cena. Radovala se celá rodina. Stínění a posezení v jednom za tak “krásnou” cenu! Uběhlo pár týdnů, možná i měsíců. Na sklonku prázdnin se rozehřátou krajinou prohnala letní bouřka doprovázená silným větrem. Subtilní přenosná konstrukce neměla šanci. Poryvy větru si s posezením chvilku pohrávaly na trávníku za domem. A po pár kotrmelcích skončilo posezení v blízkém jezírku.

A protože se jednalo o dobrého známého našeho jednatele, tak jsme mu ochotně přispěchali na pomoc s naším autojeřábem. Za pár desítek minut jsme posezení vylovili a dopravili na pevnou zem. Dnes už se této historce všichni smějeme. Někdo z vodní plochy loví ryby, někdo vytahuje minipergoly.

Pro nás je tento příběh jen dalším potvrzením toho, že kvalitní a masivní konstrukce našich bioklimatických pergol má svoje opodstatnění. V současné době turbulentních klimatických změn jsou silné bouřky a poryvy větru stále častějším jevem. A proto citát “Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci” se stává realitou. Je třeba směřovat svoje finance do spolehlivých a stabilních produktů s dlouhou životností. A to naše pergoly jsou.

Sdílet článek

Další novinky