Vyrobili jsme exkluzivní pergolu pro Dominika Haška

Výrobky

Dominik Hašek patří ke zlaté éře českého hokeje, a proto nás potěšilo, když se na nás obrátil s požadavkem na bioklimatickou pergolu. Vyrobili jsme pro jeho zahradu elegantní bílou pergolu na míru. Bioklimatická pergola chytře pracuje s přírodními vlivy a dokáže vytvořit maximální komfort a pohodlí, které si česká hokejová legenda s jistotou zaslouží.

Čím je bioklimatická pergola tak jedinečná? Pomocí naklopených lamel zajišťuje nejen stín, ale i přirozenou ventilaci. Vždy tak pod ní bude příjemný chládek a zajistí tak příjemnou atmosféru pro celou rodinu. Až se bude chtít Dominik Hašek zchladit, stačí mu na to pergola. Na led už se vracet nemusí! Stačí jednoduše stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a polohovatelné lamely se naklopí do požadované pozice. Od jara do podzimu, od rána až do pozdního odpoledne je možné vpustit pod pergolu tolik slunečních paprsků, kolik je lidem pod pergolou příjemné. Pro maximální stín v parném létě není nezbytné lamely zcela zavírat. Díky tomu neustále dochází k cirkulaci vzduchu a horký vzduch se v prostoru nehromadí.

Pohyblivé lamely však ocení také během deště. Díky těsnění lamel a propracovanému odtoku vody zabudovaného do konstrukce je pergola z 97 % vodotěsná. Jedna z nejvyšších hodnot vodotěsnosti, kterou na trhu najdete, spolehlivě ochrání uživatele během běžných dešťů a přeháněk.

Na přání jsme Dominikovi nainstalovali také screenové rolety, které zajišťují stínění z boku a slouží i jako ochrana před větrem.
Kvalitní řešení v podobě bioklimatické pergoly je dobrou investicí na celý život a jsme rádi, že si čtyřnásobný vítěz NHL vybral právě nás. A na závěr nezapomeňte, hliníková pergola je dobrou investicí na celý život. Její realizaci proto svěřte do rukou zkušených profesionálů!

Sdílet článek

Další novinky