Vyrobili jsme exkluzivní pergolu pro Dominika Haška

Výrobky

Dominika Hašek patří ke zlaté éře českého hokeje, a proto pro nás bylo příjemné realizovat na jeho zahradě elegantní bílou pergolu na míru. Bioklimatická pergola chytře pracuje s přírodními vlivy a dokáže vytvořit maximální komfort a pohodlí, které si česká hokejová legenda s jistotou zaslouží.

Čím je bioklimatická pergola tak jedinečná? Pomocí naklopených lamel zajišťuje nejen stín, ale i přirozenou ventilaci. Vždy tak pod ní bude příjemný chládek a zajistí tak příjemnou atmosféru pro celou rodinu. Až se bude chtít Dominik Hašek zchladit, nemusí se vracet na led! Stačí jednoduše stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a lamely pergoly se naklopí do požadované pozice.

Pohyblivé lamely však ocení také během deště. Díky těsnění lamel a propracovanému odtoku vody zabudovaného do konstrukce je pergola z 97 % vodotěsná. Jedna z nejvyšších hodnot vodotěsnosti, kterou na trhu najdete, spolehlivě ochrání uživatele během běžných dešťů a přeháněk.

Na přání jsme Dominikovi nainstalovali také screenové rolety, které zajišťují stínění z boku a slouží i jako ochrana před větrem.
Kvalitní řešení v podobě bioklimatické pergoly je dobrou investicí na celý život a jsme rádi, že si čtyřnásobný vítěz NHL vybral právě nás. A na závěr nezapomeňte, hliníková pergola je dobrou investicí na celý život, musí však být postavena rukama zkušených profesionálů!

Sdílet článek

Další novinky