Kvalitní hliníková okna Liberec

Výrobky
profil okenni

Proč si zvolit hliníková okna?

Pro ty z vás, kteří u stavebních prvků upřednostňují spolehlivost, maximální kvalitu, dlouhou životnostbezpečnost, jsou jasnou volbou hliníkové okenní systémy heroal. Jedná se o vysoce kvalitní tříkomorové okenní profily, které splňují přísnou německou normu na izolaci oken EnEV.

Pro naše zákazníky vyrábíme hliníková okna z těchto profilů vždy individuálně, a to přímo na míru. Zákazník stanoví rozměry, způsob otvírání a požadavky na skleněné výplně (izolační dvojskla, trojskla, bezpečnostní, protisluneční…) a v neposlední řadě barvu rámu. Pro naše okenní profily je standardem barevná úprava vysoce kvalitním práškovým lakováním hwr. Tato barva je odolná vůči povětrnostním vlivům a slunečnímu záření. Nehrozí proto olupování i na exponovaných místech. Vlastní výroba oken následuje po přesném zaměření. Samozřejmostí je kompletní realizace a montáž oken přímo na objektu.

profil heroal

Nejčastěji používáme profil W72, který je vhodný jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce starších budov. V nabídce máme také profily, které doporučujeme přímo pro pasivní domy. Systémové řešení hliníkových profilů heroal nabízí i variantu bezbariérových okenních dveří.

Největší přednosti hliníkových oken:

  1. Tvarová stabilita; hliník vlivem teplot nemění svůj tvar
  2. Možnost velkých skleněných formátů, a proto téměř neomezený výhled
  3. Výborná tepelná izolace
  4. Snadná manipulace i při velkých rozměrech
  5. Odolnost proti vloupání
  6. Odolnost proti dešti
  7. Kvalitní povrchová úprava profilů (hwr) je odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření
  8. Inovativní lamelová izolace profilů výrazně snižuje tepelné ztráty
  9. Větrací klapka reguluje vlhkost vzduchu a příjemné klima v interiéru
  10. Integrovaný systém plošného odvodnění

Pokud jste nenašli odpovědi na vaše otázky týkající se hliníkových oken, neváhejte se obrátit s vaším dotazem na naše techniky: okna@batima.cz. Rádi vám na dotazy odpoví, anebo si můžete domluvit nezávaznou schůzku na našich pobočkách. O kvalitě našich oken se přesvědčíte osobně.

Sdílet článek

Další novinky