Stroje a vybavení

Originální design a špičkové provedení jsou dobrá investice

S námi se vyhnete riziku několika dodavatelů. Celý proces výroby u nás probíhá pod jednou střechou, v moderním prostředí, které pravidelně rozšiřujeme podle současných trendů. Kvalitu a termíny tak máme pod kontrolou.

Kvalitní povrchová úprava

Prášková lakovna šetrná k životnímu prostředí

Vlastníme kvalitní práškovou lakovnu, která je šetrná k životnímu prostředí. Můžete se spolehnout na prvotřídní barevné provedení a krátkou dodací lhůtu. Vyberte si z tisíců barev a povrchů a najděte přesně to pravé pro vás.

Precizní spracování komponentů

Moderní stroje a spolehlivé výrobky

Pravidelně investujeme do vybavení našeho výrobního areálu a máme tak potřebné technologie vždy po ruce. Průběh realizace a termín dodání je díky tomu efektivní a bezproblémový.

Strojové vybavení

Plánujeme každý detail

Využijte 3D skener pro přesný model

Vysokorychlostní 3D laserový skener dokonale oskenuje terén a díky inovativnímu programu zkreslí veškeré detaily v dosahu 80 m s délkovou přesností 2 mm. Naši architekti vám poté vymodelují přesný náhled a umístění v reálném prostředí.

Jste účastník stavebního procesu a hledáte
B2B partnera?

Máme za sebou řadu velkých komerčních realizací s architekty a stavebními firmami. Umíme vyhovět různým potřebám a vyrobit spolehlivá řešení s bezproblémovým průběhem zakázky.