Vizualizace bioklimatických pergol a slunolamů

Výrobky
vizualizace pergoly

Proč je vizualizace důležitá?

Rozhodnout se pro konkrétní pergolu nebo slunolam bez názorné vizualizace může být velmi těžké. Obzvlášť při zakázkové výrobě, kdy řešíte atypické provedení, sladění s prostředím apod. Roli hraje každý detail.

Vizualizace před vlastní realizací zakázkově vyráběných slunolamů a pergol je dnes již téměř standard. Náš vysokorychlostní laserový 3D skener oskenuje nejen vlastní objekt ale i okolní terén s přesností na 2mm a s dosahem 80m. Do takto zmapovaného prostředí v naší projekční kanceláři dosadíme vámi preferovanou pergolu nebo slunolam. Výsledkem je dokonalý digitální trojrozměrný model. To vám poskytne naprosto konkrétní představu, jak se bude vyjímat zvolený stínící prvek ve vašem prostoru, objektu. Dále můžete ladit ostatní detaily např. změnu barvy výrobku, rozměr podle vašeho uvážení, anebo doporučení architekta.

Čas potřebný ke zpracování vizualizace?

Naši technici potřebují pro dokonalé zmapování objektu a okolního terénu cca 2 hodiny. Následně pak u počítače zpracují výstup z 3D skeneru do digitálního modelu, na který vynaloží cca 3-4 hodiny. Doba zpracování se odvíjí od náročnosti a rozsahu konkrétního projektu. Výsledkem je modelace pergoly. Zákazník obdrží sadu obrázků z různých úhlů a stran.

Cena vizualizace?

V případě, že náš výrobek -pergolu, slunolam – objednáte, máte vizualizaci zdarma. Získáte tak nejen jasnou představu, ale i jistotu přesného zaměření všech konstrukčních prvků. Správně provedená vizualizace eliminuje rizika nepřesností a současně vám umožní dát vašim představám konkrétní podobu.

Přemýšlíte o pergole nebo slunolamu na míru a máte pochyby, zda by se k vašemu domu hodily? Obraťte se na náš specializovaný tým pracovníků. Prostřednictvím kontaktu. web@batima.cz se domluvíte na odborné schůzce a vaše sny se stanou brzy realitou.

Sdílet článek

Další novinky