Vybavení a doplňky pro vaši pergolu

Výrobky

Pakliže plánujete vlastní pergolu nebo jste si svůj sen již splnili, možná vás napadla otázka, čím by se dala pergola vybavit, aby byl pobyt pod ní ještě příjemnější.

Zkuste těchto pár našich osvědčených tipů:

Screenová roleta

Tento druh rolety svým zákazníkům vřele doporučujeme. Technická tkanina, ze které je vyrobená, propustí světlo, ochrání před větrem, částečně i sluncem a hmyzem. Pokud se pro screenovou roletu rozhodnete včas (před výrobou pergoly), je možné její vodící lišty zafrézovat do profilu. Ty se stanou neviditelné a zajistí tak čistý vzhled pergoly. Nemusíte se ale bát ani dodatečné montáže. Lišty jsme schopni nalakovat do stejné barvy jako je konstrukci či lamely.

 

 

Skleněná či perforovaná posuvná stěna

Stejně jako screenové rolety, i pojezdové lišty posuvných stěn dokážeme schovat jak do profilu, tak namontovat dodatečně. Tyto stěny mohou sloužit především jako designový doplněk, stejně tak ale i jako funkční prvek pergoly- ochrana před větrem, sluncem, pohledy zvenčí, deštěm apod.

 

 

Led osvětlení

Protože pergoly vyrábíme sami a na míru, i LED osvětlení frézujeme do profilů. To ovšem není nutností! Jako vše ostatní lze i tento druh vybavení doplnit dodatečně. LED osvětlení promění vaši pergolu ve velice příjemnou zónu klidu a pohodlí. Barva osvětlení je libovolná. Umístit lze do nohy pergoly, po obvodudo lamel.

 

 

Heatery (venkovní topení)

Pokud pod pergolou plánujete odpočívat i v chladnějších měsících, pobyt rozhodně zpříjemní heatery. Rádi doporučíme ty ozkoušené a kvalitní.

 

 

Reproduktory

Není nic příjemnějšího, než si za klidného večera rozsvítit pod svou pergolou světla, ztlumit je dle potřeby, popř. si zatopit heatery, otevřít víno a do pozadí si pustit příjemnou chill hudbu. Kvalitní reproduktory doporučíme a vymyslíme pro ně ideální místo pod pergolou.

 

 

Větrné, dešťové a jiné senzory

Když pobíháme kolem domu nebo jedeme vyzvednout děti ze školy, nemusíme se bát, že nám neohlášený vítr odfoukne rozečtené časopisy nebo déšť promáčí polštáře na nábytku. Díky různým druhům časovačů a senzorů lze předejít téměř jakékoli škodě na majetku.

 

 

Kamera a alarm

Proč nemít svou pergolu pod dohledem i v době, kdy na ni nevidíme? A proč veškerou elektroniku nenapojit na chytrou domácnost a neovládat ji z chytrého telefonu nebo pomocí jednoho ovladače? Díky spolupráci se společností SOMFY zautomatizujeme vaší domácnost jedna báseň.

 

 

Sdílet článek

Další novinky